Door het gebruiken van onze website, gaat u akkoord met het gebruik van cookies om onze website te analyseren en te verbeteren. close

Dahua PFT3950 optical SFP module 1.25G 850nm 500m

Dahua PFT3950 optical SFP module 1.25G 850nm 500m

Meer details

Laagste Prijs Garantie! Bent u reseller of installateur? Vraag een B2B account aan voor extra korting!

€ 33,03 Inclusief belasting

Levertijd: 1 tot 3 werkdagen

Meer informatie

Dahua PFT3950 optical SFP module 1.25G 850nm 500m

  • Data Rate: 1.25Gbps
  • Interface: LC
  • Transmission Distance: 500m
  • Transmission Medium: Multi-mode
  • Wavelength:850nm
  • Sensitivity: ≤-25dBm
  • Operating Voltage: 3.3V
  • Output Power: -9.5dBm~-3dBm
  • Working Temperature: -40°C ~ +85°C
  • Dimensions(WxDxH): 13.7mm x56.5mm x8.95mm